Автор Тема: Клубна среща с Петър Кралев  (Прочетена 2836 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aida Old Firefly

• The Sorceress
  • Administrator
  • Заслужил член на клуба
  • Публикации: 1583
  • Одобрение: 70
  • OldFirefly
    • Reiki in Plovdiv
Клубна среща с Петър Кралев
« -: 07 Юни, 2011, 21:55:22 »
Приятели, имам възможност да поканя на наша сбирка
Петър Кралев - психотерапевт с 10 години психотерапевтичен стаж

Квалицикации : магистър по психология, дипломиран специалист по неорайхианска психотерапия към Вестдойче Академия, преподавател в неорайхианска школа към фондация "Валдо Бернаскони", специализант по холотропно дишане към EUROTASS, консултант по зависимостите към Международна фондация "Стефан Батори"

Терапевтична област : консултации, проблеми в ежедневието, депресии, панически разстройства, обсесивно-компулсивни разстройства, хранителни психогенни разстройства, работа с алкохолно зависими

Месторабота : гр. Стара Загора и гр. Пловдив

Ето негови разработки за холотропното дишане http://anaharsis.eu/holotropna/holotropniat_seans.pdf
Допълнителна информация:
Психотерапевтично студио ",АЛТЕРНАТИВА",
холотропно дишане, неорайхианска психотерапия
консултации, алкохолизъм, тренинги и семинари
работа с психопатология (обсесии, панически разстройства, депресии, хранителни психогенни разстройства)
Петър Кралев, специалист по неорайхианска психотерапия и холотропно дишане, консултант по зависимостите Иван Тричков, психолог- консултант, специализант по неорайхианска психотерапия

Та??? Да го каня ли за началото на юли?  think idonotknow
« Последна редакция: 09 Юни, 2011, 13:56:27 от Aida Old Firefly »
На всяко живо същество Бог е предоставил свобода и власт да формира своята реалност, колкото му позволява осъзнатостта...

Неактивен Вили-Луната

• Заслужил член на клуба
  • Публикации: 482
  • Одобрение: 17
  • мон кьор тупур-лупур :)
    • Cherubino
Re:Клубна среща с Петър Кралев
« Отговор #1 -: 07 Юни, 2011, 23:06:45 »
yesss ;) yesss ;) yesss ;) yesss ;) yesss ;) yesss ;) yesss ;) yesss ;) yesss ;) yesss
„Ден без усмивка е загубен ден!”
(Аз :))) и Чарли Чаплин)

Неактивен Jozi

• Активен член на клуба
  • Публикации: 41
  • Одобрение: 0
« Отговор #2 -: 08 Юни, 2011, 08:22:00 »
;) ;) ;) ;) ;) ;)

• The Sorceress
  • Administrator
  • Заслужил член на клуба
  • OldFirefly
    • Reiki in Plovdiv
« Отговор #3 -: 10 Юни, 2011, 08:37:40 »
Приятели, г-н Кралев предложи да направи подарък на клуба във вид  на безплатна сесия по холотропно дишане при срещата с него. Единственя проблем е продължителността на сесията- около час и половиа плюс лекцията и запознанството с него- общо 3 часа. Аз лично съм много навита, няма да бърборим много наши си неща, ще сме се наприказвали на Борово

Да не ропускаме подаръците на съдбата! Найс, а?  gift gift gift flower
На всяко живо същество Бог е предоставил свобода и власт да формира своята реалност, колкото му позволява осъзнатостта...

Неактивен borko

• Заслужил член на клуба
  • Публикации: 137
  • Одобрение: 7
« Отговор #4 -: 10 Юни, 2011, 09:10:22 »
yesss yesss yesss yesss yesss

Неактивен Olimpia

• Заслужил член на клуба
  • Публикации: 392
  • Одобрение: 16
« Отговор #5 -: 10 Юни, 2011, 13:16:59 »
  Приятна изненада!!!!!!!!!!!!!!!
  БЛАГОДАРЯ!!!!!!!
  ОООууу yesss
Когато делим щастието на две, го умножаваме.(Л.Сухоруков)

Неактивен Tanya

• Активен член на клуба
  • Публикации: 45
  • Одобрение: 2
« Отговор #6 -: 10 Юни, 2011, 19:37:29 »
news happy

• The Sorceress
  • Administrator
  • Заслужил член на клуба
  • OldFirefly
    • Reiki in Plovdiv
« Отговор #7 -: 13 Юни, 2011, 16:02:35 »
Приятели, ето част от кореспонденцията ни с г-н Кралев:

П.Кр:
Здравейте! За лекцията, колкото и хора да са, ще я проведем - поемам ангажимент. :-) Но ако са повече от 10 души участници в холотропно дишане, ще трябва да проведем дишането по традиционния начин - със ситер и холонавт, т.е. по двойки, което означава две последователни сесии. А за това са нужни поне 5-6 часа. Иначе, всички едновременно да участват като дишащи е рисковано само с един водещ, без помощта на ситери, що се отнася до контрола. Тъй като понякога хората отключват много емоции, мускулни блокажи и катарзиси, и се налага работа с тяло. Т.е. можем да направим една сесия по холотропно дишане с около 10-12 души за клуба ви. Ако са толкова хора, се побираме в 3 еле малко повече от 3 часа. Но ако са повече, ще е необходим отделен ден. И това мога да го направя, пак като подарък, ако реши да участва целият ви клуб, но в друг ден, най-добре почивен Защото е нужно повече време. Поздрави! :-)

А.М.
Благодаря ви, г-н Кралев! Аз ви предлагам да направим така: на самата лекция подробно да обясните за дишането, ефекта и т.н. и да предложите двата варианта- могат за втората част да останат 10-12 човека и толкова асистенти за тях, като асистентите няма да имат своя сесия- просто да помагат /ако това е възможно разбира се/, или ако са повече желаещите- да се направи в отделен ден! Нека на момента да го решим- така ще имаме възможност да изберем дали и как да го направим. Много съм ви благодарна за Вашата отзивчивост и добро отношение- групата ни заслужава наистина, защото сме много любознателни и ни се иска да можем повече. Средно идват над 25-30 човека на нашите сбирки, но точно днес във форума се уговаряхме да имаме още една- две срещи, за да практикуваме наученото- и ето Вашето предложение идва съвсем навреме.
Може да го насрочим за някоя юлска събота или за петък вечерта, разбира се съобразено с Вашия график или календар, но аз вярвам че групата ще поиска да остане в намален състав и да работи още същата вечер за половината от хората. В крайна сметка нека тези , които не успеят да посетят Ваш курс- нали така? Постелки ще ни трябват ли?
Освен подаръка към нас искаме и да си бъдем взаимно полезни и да ви помогнем и във Вашата дейност.
Заповядайте и този четвъртък при нас, ако имате време- вероятно познавате г-н Спас Мавров, той е ерудирана и интересна личност и ще ни гостува с негова лекция и дискусия. Предполагам, че ще бъде много интересно.
БЛАГОДАРЯ още един път и оставам на ваше разположение
Аида

ТАКА ОК ЛИ Е ???

• The Sorceress
  • Administrator
  • Заслужил член на клуба
  • OldFirefly
    • Reiki in Plovdiv
« Отговор #8 -: 13 Юни, 2011, 16:35:19 »
За сесията по холотропно дишане:
Трябва да се носят: постелка, бутилка минерална вода, шолоколад или плодове, спортен екип, нещо много леко за завиване (нека не ви подлъгвма това, че времето е топло), носни кърпички.
Може би е добре да предупредите какво предстои хора, които биха се обезпокоили. Ще ви изпратя и едно ръководство за холонавт и ситер. Подписват се и медицински декларации, тъй като това не е панацея. Противопоказно е за хора със сериозни сърдечни проблеми, с психози (шизофрения, циклофрения), със скорошни операции и счупвания, със сериозна тиреотоксикоза на щитовидната жлеза и пр. - те са изредени в декларациите.[/glow]
« Последна редакция: 13 Юни, 2011, 16:38:49 от Aida Old Firefly »

• The Sorceress
  • Administrator
  • Заслужил член на клуба
  • OldFirefly
    • Reiki in Plovdiv
« Отговор #9 -: 16 Юни, 2011, 17:00:08 »
Прятели, ако искаме сесия с холотропно дишане за 10-12 човека моля да потвръдите тук и да си намерите асистенти- може и останалата част от групата. За тези , които ще дишат имам пратено указание от г-н Кралев, за асистентите също ще има. Кажете ми - обадете се или пишете кой ще диша, за да му пратя указанието.

Хайде моля - ако правим сесия трябва да сме наясно. Не забравяйте сесията е безплатна, жест от г-н Кралев към нашият клуб!
 hi  После .... rest 

Ане преди това е ритъм сесията на Марти.

Неактивен Вили-Луната

• Заслужил член на клуба
    • Cherubino
« Отговор #10 -: 27 Юни, 2011, 01:24:01 »
dekret

• The Sorceress
  • Administrator
  • Заслужил член на клуба
  • OldFirefly
    • Reiki in Plovdiv
« Отговор #11 -: 29 Юни, 2011, 16:46:46 »
Моля, тези които ще участват в сесията по холотропно дишане да си носят постелка, вода, носни кърпички и шоколад и да ми се обадят , аз да им изпратя указания от Петър Кралев!

За останалите- добре дошли на лекцията!

Ще ви чакам утре, приятели!

Неактивен Илиан

• Заслужил член на клуба
  • Публикации: 517
  • Одобрение: 14
    • www.salsadecuba.org
« Отговор #12 -: 01 Юли, 2011, 02:16:57 »
Едно невероятно и силно осезаемо преживяване бих казал, де да можеше така да усещам енергията на Рейки и другите енергий толкова осезателно.Ръце и крака всичко вибрираше в мен малко след това започнах да усещам всяка една чакра а досега никога не съм ги усещал .Чудя се кое така успя да ме докара до това състояние магичната музика ли или самото дишане?
Този, който знае Всичко и не познава себе си, е пропуснал Всичко.

Неактивен vesi

• Заслужил член на клуба
  • Публикации: 310
  • Одобрение: 8
« Отговор #13 -: 01 Юли, 2011, 08:11:34 »
И двете+общия енергиен егрегор на групата.Макар и отстрани бе също толкова силно и вълнуващо!Радвам се,че останах и бях с вас
Душа от друг свят и за друго време,на прага пред своята метаморфоза!

Неактивен Вили-Луната

• Заслужил член на клуба
    • Cherubino
« Отговор #14 -: 01 Юли, 2011, 10:10:33 »
Опитвам се да разкажа това, което се случи снощи... до някъде само успявам да си спомня и да си обясня... не знаех, че мога да извърша толкова много движения едновременно и с такава скорост. Удивена съм, знам, че развръзката/последствията или кулминацията на всичко това предстоят.
Замаяна съм, нищо не ми се прави, не мога да се концентрирам, все още на лицето ми минават бързи мимики, трептения, а пръстите на ръцете искат да си изписват символи или да свирят и аз не знам точно какво правят. И снощи беше така - съзнанието ми работеше в настоящия момент, но явно тялото обрисуваше живота ми, а имаше моменти, на които се смеех с главата си, бяха твърде неестествени, но нито можех да спра, нито да се изсмея с глас - мислите бяха мои, а тялото беше друг човек.
Снощи си спомних чувството, което имах през цялото време на сеанса, нещо като картина и абсолютното осъзнаване, че наистина съм това и съм в тази поза - бях египтянин/египтянка - не съм сигурна за пола, но ръцете ми бяха кръстосани пред мен и държах 2 жезъла, змии, през цялото време...

Copyright © Този форум е свободно пространство и само авторите носят отговорност за мненията, които са изказали.