Автор Тема: КЕМБЪСТЕРИ  (Прочетена 1020 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Elissaveta Alexandrova

• Нов член
  • *
  • Публикации: 2
  • Одобрение: 2
  • In lakech/Namaste/Бог в мен поздравява Бог в Теб
    • www.ezoterikabg.com
КЕМБЪСТЕРИ
« -: 26 Май, 2015, 11:58:17 »
hi Здравейте,приятели!
Не съм сигурна,че няма такава тема (вече създадена от някой друг),но малко ми е трудно да се ориентирам във форума  thinking за което моля да ме извините!

От името на Академия на Мистериите "Мадара" бих искала още веднъж да благодаря на всички участници за безкористната подкрепа и помощта при изработката на двата кембъстера за Шумен!

Кембъстерите работят успешно, в това нямам никакво съмнение!
За днес се очакваше да има проливни дъждове и градушки в нашия регион. По телевизията показаха,че ще има жълт код за източна България.......и сутринта около 9-10 часа започнаха да се появяват облаци....заваля и дъжд,но той беше тих и спокоен над град Шумен. В околностите обаче имаше проливен дъжд,който продължи доста време.....а над Шумен небето изсветля и стана майско синьо.....Утре отново  ще разкажа в радио Форте(Шумен) за положителното въздействие на тези "магически" устройства!

С мен влезе във връзка човек от Варна. Там също се стягат да правят кембъстери......Да се надяваме,че мрежата за която Ваня си е мечтала,а сега и ние,скоро ще бъде създадена над България!
 ang

Дружно можем всичко и сме силни!

С обич,
 peace
Любов и Светлина!

Copyright © Този форум е свободно пространство и само авторите носят отговорност за мненията, които са изказали.